פיתוח דמות

יכולתי לראות שהוא לא חשב עלי. העצה הבלתי רצויה והרצון לברור את חיי הם שעשו את זה באמת, הוא היה גבר מצליח במידה בינונית בשנות החמישים לחייו, מטופח, ואני מתארת לעצמי שבראשו הוא חשב שהוא לקוח אידיאלי, כנראה חשב שאני נלהבת להיות בחברת מישהו שיכול להתקלח בעצמו. אני אתן לו את המיטב שלי כמובן, אבל אני לא חושב שאני אוהבת את הבחור הזה כמו שאני חושבת שהוא אוהב את עצמו.

זה דברים סטנדרטיים בהתחלה. אנחנו מתלבטים, אני משנה את הנושא כשהוא מתעלם ממני ומסתכל על הקעקועים שלי, הוא שזוף ולאחרונה יצא לחופשה, מסריח מפריבילגיה וקצת יותר מדי קוד ארמני. יש לו זין נחמד, אם כי הגאווה שלי תמנע ממני להגיד דבר כזה ואחרי שחיממתי אותו עם מופע המציצות המיוחד שלי, הוא מטפס עלי, למרבה המזל בלי להתבכיין על הקונדום. עד מהרה מניח את ידו סביב גרוני כדי לחנוק אותי.

אני אוחזת בפרק היד שלו וצורבת 'ממש לא!', שאליו הוא מטפס ממני נבוך ומופתע. אבל בנות אוהבות את זה! הוא עושה את זה כל הזמן ואף אחד לא מתלונן. אני מסבירה לו את חוסר האיזון בכוחות ושהרבה יפחדו מדי בנסיבות האלה כדי להשמיע את קולן, אלא לשחק יחד – ואני מרגישה כועסת על כך שבאופן טבעי הוא תפס את מעמדו כאן כאדם, למרות שהוא קטן יותר, להיות דומיננטי.

אני מסבירה לו שהוא בחר את הבחורה הלא נכונה להניח שהיא כנועה, ואני מנסה כמיטב יכולתי לשמור את הפגישה צוננת לטובת שנינו, אז אני אומר – תן לי להראות לך למה. הזין שלו מתאושש מהר מהפחד של אישה גלויה, חיה נדירה לדבריו, אני תופסת אותו ומשליך את רגלי מעליו ומתיישבת עליו במידה של כוח. אני מרימה גבה כדי לומר, בסדר? והוא מהנהן. אני תופסת את שתי ידיו ומושכת אותן מעל ראשו, מסוגלת להחזיק את שתיהן למטה ביד אחת – להיות חזק  יש יתרונות. ביד השנייה אני מחזיקה את עצם הירך שלו בחוזקה ואז אני דוחפת למעלה ולמטה את הזין שלו, מחזיקה אותו יציב בזרועותיו ובמותניו. אני לא מאבדת קשר עין, אני אומר 'אתה אוהב את זה ? להישלט על ידי אישה? ובכן, יש מעט מילים שמוצאות את דרכן אל פני השטח – הוא מגמגם בחיוב ואני מפסיקה – אני יכולה להרגיש שהוא עומד לגמור. הוא מתנשף, כועס כשהוא מפספס את האורגזמה. אני מנשקת את מצחו, 'ילד טוב, אל תגמור עדיין'. הוא מהנהן, אני חושבת שהוא עדיין אובד מילים, ואני מתחילה שוב. אני משחררת את זרועותיו, משתמש ביד זו במקום זאת כדי להחליק את אצבעותיי לתוך פיו, מזיינת איתן את פיו הרועד שלו, בודקת את רפלקס הגאג שלו. אני מחייכת כשהוא מוצץ להם בהסכמה 'זהו, אתה אוהב שיש דברים בפה שלך לא?' והוא מהנהן, 'כן גבירתי'. אפילו לא ביקשתי ממנו להגיד את זה. אני יכולה להרגיש אותו מתקרב שוב, אני צורבת אותו – אל תגמור עדיין, לא סיימתי. הוא לומד את מקומו.

אנחנו ממשיכים ככה לזמן מה, הוא בלאגן מתפתל מיוזע, אז אני סוף סוף גורמת לעצמי לגמור עליו, ונתתי לו לגמור מיד לאחר מכן, לא מפסיקה עד שאני בטוחה שהוא איבד כל טיפה אחרונה – ואז יושבת לו על הפנים. כדי שיוכל לנקות את הסיכה ואת שאריות ההנאה שלי – מה שהוא עושה בשקיקה. ככה נערת ליווי שולטת

לפני 3 חודשים האיש הזה ניסה לחנוק אותי, כל מה שעשיתי זה להסיר את השליטה שלו לדקה חמה ועכשיו הוא בטלפון שלי כל שבוע משלם סכומים נכבדים כדי להיות כלי המשחק הקטן שלי. זה סוג של פיתוח אופי שאני חיה בשבילו.

כתבות נוספות