פעם ראשונה מאוד מוזרה

הייתי מאוד עצבנית בפעם הראשונה. למרות שבשלב הזה היו לי כמה מפגשים ומשחקים עם גברים שפגשתי זה עדיין היה מוזר לעבור לעבודה בשכר ולפחד שאני אכנס לעוקץ משטרתי.

זה היה מביך בהתחלה, בגלל שגם הבחור נראה עצבני, אבל זה הלך די חלק ברגע ששנינו נרגענו קצת. הדבר הכי מביך היה להתעסק בכסף, כי לא הייתי בטוחה איך לעשות את זה. הוא נתן לי את זה מראש ולא הייתי בטוח מה לעשות, אז הלכתי לשירותים, התרעננתי וספרתי את זה.

הלקוח שלי היה מאוד מרוצה, ובסופו של דבר נתן לי טיפ נוסף והשאיר לי ביקורת חיובית באתר שהוא מצא אותי דרכו, מה שעזר להתחיל את הקריירה שלי ולהביא לי עוד עבודה בסוכנות נערות ליווי בירושלים.

הייתי קצת מופתעת מזה – חשבתי שזה בסדר אבל היה מביך. הוא היה קצת יותר מבוגר ומישהו שהיה די מוכר בקהילה, מה שאולי מסביר את העצבנות שלו. הוא רק חיפש מציצה, אז ראיתי בזה עבודה קלה מאוד, אבל אז הוא רצה לדבר קצת קודם. הוא דיבר על אופרה ואני הזכרתי ששרתי קטע מסוים במקהלה, אז בסופו של דבר הוא ביקש ממני לשיר, וזה היה ממש מוזר, ואז אמר לי לכרוע על ברכיי ולהתחיל במציצה.

המציצה הראשונה הייתה די נורמלית. הוא שאל אם הוא יכול לגמור לי על הפנים והציצים ואמרתי בסדר. זה פשוט נראה כאילו לקח לו נצח לגמור וכל הזמן הזה הוא תפס את השיער שלי בזמן שאני עושה את זה והמשיך עוד ועוד להחזיק אותי מהשיער שלי (הוא ארוך ואדום, אבל שום דבר לא ממש מיוחד). אחרי שהוא גמר, הוא החזיר את הזין שלו לפנים שלי, אז הנחתי שהוא רוצה שאלקק אותו בחזרה נקי, אז עשיתי, והוא אמר לי למצוץ אותו חזק שוב. ואז הוא אמר לי שנותרו לנו 20 דקות ואמר לי לשכב על הגב על המיטה, עם הראש אחורה. תיארתי לעצמי שהוא רוצה להזדיין והבאתי לו קונדום – הוא גמר מהר יותר הפעם על הפנים שלי ויכולתי להרגיש את זה זורם בצדי האף שלי לעבר העין. הוא צעק עליי לא לנגב ולהשאיר את הזרע עד שילך, ואז ביקש ממני לקום ולשיר לו שוב בזמן שהוא מתלבש. זה היה סוג של הזוי.

החוויות הבאות שלי בסוכנות נערות ליווי בירושלים היו טובות ומעודדות יותר, ורוב הזמן זה די מהנה בהשוואה לכמה מהעבודות האחרות שעבדתי בהן.

כתבות נוספות