צור רשימת דלי לסקס משלך

צור רשימת דלי סקס משלך לרוב האנשים יש רשימת דליים עמוסה במקומות שהם רוצים לראות, חוויות שהם רוצים לנסות, ויעדים לכל החיים שהם רוצים להשיג.

למרות שהרשימות הללו כולן טובות וטובות, האם אי פעם חשבת על יצירת רשימת סקס לחדר השינה? זה אולי זמן טוב לחשוב על התקוות והחלומות שיש לך לחיי המין שלך. בין אם זה להתנסות בצעצועים או להתחמם במקום ציבורי, זה חכם לרשום את הדברים האלה. יש הרבה יותר סבירות לנסות דברים חדשים כאשר התשוקות המיניות מסוכמות יפה ברשימה (בדיוק כמו רשימת דלי רגילה), ומעודדים אדם לחשוב מה הוא/היא באמת רוצה לעשות בתוך ומחוץ לחדר השינה. יצירת רשימת סקס היא דרך מצוינת לעורר את חיי המין ותוצאה מספקת ומרגשת כמעט מובטחת.

זקוק לעזרה בהמצאת כמה רעיונות לרשימת הדלי שלך? יש אינספור תנוחות מין, מיקומים, קינקים ודברים שאפשר לחקור. הנה כמה רעיונות מהבילים כדי לעורר השראה ברשימת הדלי שלך.

לקיים יחסי מין במשרד למרות כל ההיגיון הבריא והאזהרות שמבהירים שהמוח שלנו לא צריך להיות על סקס במשרד, הרבה אנשים מפנטזים על לזרוק את הניירות מהשולחן שלהם ולהתלכלך. לפעמים חלומות בהקיץ כוללים בן זוג (או מלווה LOL) שמגיע לביקור פתע ולפעמים הם מערבים עמית לעבודה. כך או כך, זה לא יכול להזיק לנסות לפחות פעם אחת. זה ממש מרגש ושווה את הסיכון.

עשה משחק תפקידים בין אם זה לפנטז על ביקור של רופא שיתפנה לארוטיקה או על קיום לילה אחד עם אדם זר שאתה פוגש בבר, משחק תפקידים יכול להיות הפתרון המושלם. במיוחד, אם אתה במערכת יחסים מחייבת ומונוגמית, משחק תפקידים מאפשר לך לרענן את מערכת היחסים ולחקור את כל הפנטזיות המיניות שלך תוך כדי שמירה על נאמנות.

סקס "בכל מקום חוץ מהמיטה" במיטה שלך זה נהדר, כמובן, אבל מדי פעם זה כיף לשנות את המיקום. אולי תוכל לקיים יחסי מין על שולחן המטבח, מול דלת הכניסה שלך, בחצר האחורית, בבריכה שלך, במכונית או בכל מקום אחר שהדמיון שלך לוקח אותך.

בקש ממישהו להצטרף אם תמיד חלמת על קיום יחסי מין עם שלושה אנשים או יותר, אתה לא לבד. רוב האנשים אולי פינטזו על כך שיש אדם שלישי במיטה. למען האמת, זה יכול להיות מאוד מרגש אבל קצת מסובך להוציא שלישייה. עד כמה שהשלישיות נשמעות קסומות, הן לא מתרחשות בעצם בקסם. זה דורש הרבה תקשורת, עם בן הזוג שלך אם אתה מוסיף צד שלישי, עם בני הזוג אם אתה מצטרף או עם שני אנשים שמעולם לא שכבו אחד עם השני לפני כן. תצטרך לדבר על הציפיות והגבולות שלך, ולוודא שכל המעורבים נרגשים לקראת מה שעומד לקרות. אני מאמינה שהצד השלישי צריך להיות מישהו שאף אחד לא מרגיש קשור אליו. שכירת נערות ליווי או עובד מין אחר יכולה להיות אפשרות טובה. הסיכון לפתח רומן, ובהמשך לביצוע ניאוף, פחות סביר כאשר מעורב צד שלישי "מקצועי".

לקיים יחסי מין במקום ציבורי בין אם זה בחדר האמבטיה בבר האהוב עליך, בחדר הלבשה של חנות כלבו או מאחורי השיחים ברחוב שומם, הסיכון שאתה עלול להיתפס הופך את המין הציבורי למרגש יותר מההשתוללות הרגילה שלך בית. אין ספק, זה מסוכן. קיום יחסי מין בפומבי, מפר את החוק לגבי עירום ציבורי כמעט בכל מקום בעולם. אבל אם אתה זהיר, זה לגמרי אפשרי – ולגרום לך ולשותף שלך לחוויה חמה במיוחד. הטיפ החשוב ביותר, כמובן, הוא לבחור מקום ציבורי אך לא פומבי מדי. זה אומר למצוא חדר אמבטיה (עם דלת שננעלת) או לקיים יחסי מין במרפסת, מדרגות אש, צלע גבעה ריקה או על גג. קלטת את הרעיון!

קיים יחסי מין טלפוניים זהו מציל חיים לזוגות ממרחקים ארוכים, אבל גם אם אתה גר עם בן הזוג שלך, זה עדיין משהו ששווה לנסות לפחות פעם אחת. הטכנולוגיה של היום מסייעת להנאה מסוג זה די טוב. לסמארטפונים יש מצלמות נהדרות מובנות כך שתוכלו ממש לראות אחד את השני בזמן שאתם נהנים  מסקס בטלפון.

כתבות נוספות