צמד נערות הליווי למסיבה בלילה בלתי נשכח

תמיד הייתי קצת פלייבוי ושום דבר לא הדליק אותי יותר מאשר כשזכיתי לשכור לעצמי זוג נערות ליווי. לילה מסוים אחד זה היה יום הולדת 21 לחברים שלי ורציתי להופיע ולהיראות כמו כוכב רוק. אז החלטתי לשכור לעצמי צמד נערות ליווי למסיבות. הבנות היו שתיהן מהממות באותה מידה, הן היו מארה"ב ולשתיהן היו ציצים ענקיים, מותניים קטנטנים ותחת עסיסי, בדיוק כמו שאהבתי אותן.

קבעתי לפגוש את הבנות בבר ממש מעבר לפינה ממקום המסיבה וכשהן הופיעו, ידעתי שאני בלילה של חיי. הבנות באו לבושות כדי להרשים, לשתיהן שמלות מיני שחורות, והרגליים שלהן היו חטובות וארוכות, הזין שלי התעוות רק מלהסתכל עליהן.

שתי הבנות היו סופר להוטות לרצות אותי ומרגע ההתחלה הן היו עליי, ליטפו את ידי ונישקו אותי על הלחי. הרגשתי כמו אלוהים וכשנכנסתי למועדון הלילה, ידעתי שחבר'ה אחרים מסתכלים עליי כאילו אני חשוב. אהבתי את הכוח שיש בנות סקסיות על הידיים ויותר מכך תמיד ידעתי שמובטח לי שלעולם לא אהיה לבד בסוף הערב.

ביליתי את הלילה בריקודים עם צמד המלוות שלי, הגוף שלהן נראה מדהים ויכולתי לומר שהם בטח עברו הכשרה בריקוד אקזוטי, טיפאני אפילו קמה לרקוד על העמוד בשלב מסוים ונתנה לי ולחברי המסיבה הצגה שלעולם לא נשכח.

מה שהכי אהבתי בבנות זה כמה שהן היו כיפיות, הן היו מוכנות לכל מה שהיה כיף, ולא עבר הרבה זמן עד שמצאתי את עצמי ואת החברים שלי שותים שוטים מהגוף שלהם. כוסות השוטים התאזנו בצורה מושלמת על הבטן החטובה שלהן וכל אחת מהן יידעה מתי שפכתי טיפה כדי שאוכל ללקק את המיצים מגופם.

צחקנו וחגגנו כל הערב וכשהראיתי להן דוכן פרטי בפינה הבנות התרגשו יותר מתמיד, שם התחיל משחק האמת והתעוזה ועד מהרה הבנות עשו דברים בלתי נתפסים אחת בגופה של זו. הלשונות שלהם היו זו בגרונה של השנייה, וידיהן התחככו מעלה ומטה, מלטפות את עצמן מול עיניי.

לא חלף זמן רב עד שמצאתי את עצמי עם פנים מלאות בכוס וזוג ציצים סקסיים בפנים, הלילה הלך טוב ולא יכולתי לחכות להביא את הבנות לדירה שלי. במשך שאר הערב שתינו שוטים ונהנינו אחד מהגוף של זה ככל שיכולנו. זה היה סנסציוני ומעולם לא הרגשתי כל כך חופשי בחיי והעובדה שיהיו לי את שתי היפות האלה כשנחזור הביתה הפכה את זה ללילה בחיי שלא אשכח לעולם.

כתבות נוספות