רכיבת תענוגות עבור קיטי, נערת ליווי אנאלי

נערת הליווי הפולנית שכבה על גבה. פני השולחן היו קשים על עורה הרך. שוב הזכירו לה כמה היא אהבה להיות חלק מסוכנות הליווי. היא תפסה את הדייט שלה בין ירכיו החלקות ונישקה אותו על השפתיים. הוא נתן לנערת הליווי האנאלי נשיקות עדינות לאורך צווארה, גרונה ואל שדיה המוצקים.

קיטי התנשפה כשפיו מצא את פטמותיה הרגישות. נערת הליווי הייתה מודעת להפליא לזין שלו כשהוא נח על האגן שלה. היא נאנחה בסיפוק, מתענגת על תשומת הלב המינית שלו. פיו נע במורד בטנה השטוחה עד שמצא את הדגדגן שלה. היא התפתלה לנוכח העונג העוצמתי שרץ בגופה הצעיר בתגובה למגע הפה שלו. לשונו עבדה לאורך החריץ שלה, ספגה את מיצי הכוס שלה ושמנה את התחת הרועד שלה.

אנחות וגניחות ברחו מפיה. נערת הליווי האנאלי הייתה כל כך חרמנית שהיא הייתה על סף אורגזמה כשהוא הפסיק. הוא הרים את ראשו וחייך אליה בין רגליה הסקסיות.

״עדיין לא ממש, קיטי התאוותנית שלי,״ אמר.

נערת הליווי היפה העמידה פנים שהיא מאוכזבת אבל לבה הלם בציפייה נרגשת לקראת הבאות. הוא הרים את רגליה הארוכות כך שהן יהיו אנכיות אליו, אצבעותיו זרקו את לחיי ישבנה המוצקים והבטיחו שהתחת שלה משומן היטב.

'האם את מוכנה?' הוא אמר.

״אני חושבת שאתה יודע את התשובה,״ אמרה וחייכה.

קצה הזין שלו נדחף לתוך החור ההדוק שלה. קיטי התנשפה לנוכח מתקפת העונג המעקצץ שליוותה את פלישת התחת. הוא השתמש ברגליה הארוכות כדי לדחוף נגדו כשהחליק עמוק יותר בתוכה. זרועותיו כרוכות סביב רגליה, מחזיקות אותן חזק אל חזהו בזמן שהמותניים שלו חבטו בישבנה.

נערת הליווי האנאלי הסקסית אחזה בקצה השולחן כדי לתת לו בסיס יציב נגדה. השרירים בכוס ובתחת שלה רעדו בגלים של אופוריה. עכשיו, כשהיה בקצב שלו, היא הרשתה לרגל אחת ליפול על כל אחת מכתפיו והוא דפק אותה בחוזקה ועמוק. קיטי התנשפה ונאנקה, שדיה קופצים וירכיה נדחקות.

'אני גומר', היא אמרה, 'אני לא יכולה להתאפק'.

'חכי,' הוא אמר, 'רק עוד קצת'.

נערת הליווי הפולנית נשכה את שפתה התחתונה, מנסה להגביל את הגמירה המינית הפרועה שעברה בעורקיה. הם הזדיינו על השולחן – זה היה מין אנאלי בכל התהילה המלוכלכת שלו. גופה המדהים של קיטי רעד מהמאמץ לעצור את השיא שלה, אבל נערת הליווי האנאלי יכל לשמוע את השינוי בנשימתו וידע שהיא לא תצטרך לחכות זמן רב.

״עכשיו,״ הוא התנשף.

יחד, הם התהפכו על הקצה והאופוריה האירוטית התרוצצה בגופם. יחד, הם גמרו בחוזקה.

כנסו אל XVibes – סוכנות נערות ליווי, הגדולה בישראל.

כתבות נוספות