שלוש נערות ליווי סקסיות ולקוח אחד בר מזל

כשנתנאל ראה את נערות הליווי הסקסיות פושטות את בגדיהן, הוא ידע שהוא קיבל את אחת ההחלטות הטובות בחייו. מנהל פרסום, היה לו אופי בלתי מתפשר שהתרחב מעבר לעבודתו. הוא ידע מה הוא אוהב, מה הוא רוצה ולא עשה דברים בחצאים.

אז כשיום אחד חבר המליץ ​​על סוכנות ליווי מובילה, הוא לקח פסק זמן בלוח הזמנים העמוס שלו כדי להסתכל על היצע נערות הליווי. אחרי הכל, הוא היה צריך להירגע מדי פעם. שלא כמו חברו, לקוח אשר לא הזמין בסופו של דבר ליווי סקסי אחד. למעשה, נתנאל אפילו לא הזמין צמד של נערות ליווי.

כאן לפניו היו שלוש נערות ליווי סקסיות: אחת בלונדינית, אחת ברונטית ואחת ג'ינג'ית. מנהל הפרסום היה להוט לחוות מגוון וזה בדיוק מה שהוא קיבל. כעת שלושת נערות הליווי הסקסיות הפשיטו זו את זו מהתלבושות הסקסיות שלהן, נרגשות להגיע לכיף השובב שחיכה להן.

השלישייה הדו-מינית החלה לנשק וללטף אחד את השני, אבל נזכרה במהירות שיש להם לקוח שחיכה בסבלנות. מצחקקות, הן רצו למיטה והצטרפו אליו. נערת הליווי הבלונדינית היפהפייה היא שהציעה שיתחילו לספק לו OWO איטי וחושני. זה בהחלט לא היה רעיון רע!

למרות שזה היה הרעיון של הליווי הבלונדינית היפה, זו הייתה הג'ינג'ית הלוהטת שהתעקשה ללכת ראשונה. נערות הליווי הסקסיות משכו את המכנסיים והבוקסר של נתנאל, נואשות לשחרר את החיה. עיניה של המלווה הג'ינג'ית הלוהטת אורו כשגילתה את הזין הענק. פיה החם והרטוב נסגר סביבו והיא הניחה לשפתיה להחליק לאורך הפיר ולעולם לא ניתקה קשר עין עם הלקוח שלה.

כל אותו זמן, נערות הליווי הבלונדיניות והברונטיות היפות עודדו אותה, נישקו את נתנאל וליטפו זה את שדיה של השנייה. עם גבר אחד ושלושה נערות ליווי סקסיות, אף אחד לא צריך להרגיש עזוב! לא עבר זמן רב עד שנערות הליווי הסקסיות הברונטיות והבלונדיניות ינקו גם את הזין של הלקוח שלהן. מיותר לציין שנתנאל היה בגן עדן עם מאמצי הפה של נערות הליווי הסקסיות.

עד מהרה הגיע הזמן של בנות סוכנות הליווי להמציא משהו אפילו יותר אירוטי. המלווה הבלונדינית היפה זה עתה שחררה את הזין הענק של הלקוח שלה כשהיא טיפסה עליו ומיד התיישבה עליו. היא ציחקקה לנוכח מבטי הקנאה של החברות הדו-מיניות שלה. הילדה האוהבת כיף לקחה יוזמה וזה היה צריך להיות מתוגמל.

נתנאל התרכז בדחיפה פנימה והחוצה, למעלה ולמטה בתגובה לתנועותיה של הבלונדינית היפה. היא גנחה ולחצה את שדיה כשהיא הרגישה את הזין הגדול שלו חודר עמוק לתוך הכוס הרטוב וההדוק שלה. נתנאל היה צריך לעשות מאמץ אמיתי כדי לקרוע את עיניו מהמראה האירוטי של המלווה הבלונדינית. הוא שמח שעשה זאת כי הג'ינג'ית הלוהטת והברונטית הסקסית התנשקו צרפתיות בלהט, גרגורי שביעות רצון נמלטו מגרונם.

המלווה הג'ינג'ית הלוהטת התנתקה מהנשיקות הצרפתיות והתיישבה על פניו של נתנאל כשהבלונדינית המשיכה לקפוץ על הזין הנוקשה של הלקוח שלה. נתנאל אכל בשקיקה את הכוס של הליווי הג'ינג'י הלוהט, המיצים שלה זלגו על צידי פניו בזמן שהוא עשה זאת. שניים מהשלישיה הדו-מינית נהנו בצורה האינטנסיבית ביותר והם הביעו זאת בגניחותיהן.

כל אותו זמן, הברונטית הסקסית חיכתה. סבלנותה בהחלט תתוגמל. נכון, נתנאל כבר לא יכול היה להתאפק. ברצון לערב את הליווי הברונטית הוא סימן לה שתגיע למצב כריעה. הברונטית הסקסית נשכבה לאחור על המיטה ושמעה את שאגתו כשהזרע שלו בקע מהזין שלו, מכסה את פניה ואת שדיה הגדולים.

הבלונדינית והג'ינג'ית הלוהטת עזרו בשקיקה לנקות אותו בשימוש בלשונם. נתנאל היה עייף לחלוטין. אבל הבחירה בשלישייה דו מינית מסוכנות הליווי הטובה ביותר בתל אביב הייתה ללא ספק החלטה מצוינת.

כתבות נוספות