שלישיה עם נערות ליווי דומיננטית וסטרפ-און

כשבעלה הציע שלישייה עם נערת ליווי, היא קפצה על ההזדמנות להיות תחת שליטה של ​​אישה אחרת. קרולינה הייתה יפה ומועצמת, בטוחה לחלוטין במיניות שלה. נערת הליווי הייתה כל מה שבתול ליווי פנטז עליו.

בעלה בחר היטב. הוא תמיד ידע מה הכי טוב בשבילה נערת הליווי הקולומביאנית הייתה הכי טובה. המשולש שלהם היה רכבת מסובכת וחושנית של עומס ארוטי. היא עמדה להודות לבעלה במשך זמן רב לאחר מכן, אבל כרגע היה לה פה מלא והוא זה שהפגין את הכרת התודה שלו.

בעוד קרולינה עמדה בקצה השולחן, הירכיים הסקסיות שלה דוחפות סטרפ-און ענקי על דילדו לתוך הכוס של האישה האקסטטית, נערת הליווי הדומיננטית עקצה את הגבר על כך שלא הצליח לרצות את אשתו. העונש שלו היה ההתעללות המילולית, החבטה על לחייו החשופות של ישבנו שהוא ספג נערת הליווי הדומיננטית  והגרון העמוק OWO שהוא קיבל מאשתו תחת הנחיות קפדניות שלא לגמור.

אשתו שכבה על השולחן ונערת הליווי זיינה אותה במומחיות עם הדילדו בזמן שהיא מצצה את הזין הנוקשה של בעלה. היא הכירה אותו מספיק טוב כדי לדעת שהוא נאבק להתאפק. השילוב שלOWO  מכות והדיבור על ידי אישה יפה ובטוחה בעצמה היה כנראה יותר מדי עבורו. הוא התכופף מעליה, הזין שלו מחליק במורד גרונה בכל פעם שנערת הליווי הסקסית הכה אותו.

'תודה לך, גברתי,' הוא אמר, 'בבקשה מותר לי לגמור'.

"לא," אמרה קרולינה, "אשתך זוכה לגמור ראשונה."

'כן, גברתי,' הוא החניק בכי כשהיא מכה בו שוב, 'תודה לך, גברתי.'

זה היה מדהים להקשיב לבעלה החזק, זכר האלפא, שנשלט בזמן שהיא נדפקה על ידי אישה. החוויה הייתה טובה יותר כי היא זו שסיפקה לו חלק מהעינויים המיניים שלו. קרולינה סיפקה לשניהם את צרכיהם והיא ידעה שהיא תשאל את בעלה אם יוכלו להזמין אותה שוב.

נערת הליווי הלוהטת לחצה אגודל על הדגדגן של האישה ושלחה זעזועים של עונג עז בגופה. היא התפתלה, לא מסוגלת לצעוק בגלל הזין של בעלה בגרונה. החום התנפח במפשעה, לחץ נפיץ שנבנה בתוך הכוס שלה, ידיה חבטו על השולחן. האורגזמה שלה פגעה בה כמו רכבת משא, אורות הבהבו בשולי ראייתה, שריריה קפצו והתעוותו, הכוס שלה מהדק את אחיזתו בדילדו הדוחף של קרולינה.

״ילדה טובה,״ קראה נערת הליווי. קולה נעשה קשה יותר כשהיא פנתה לאיש, 'עכשיו, אני מקווה שלמדת משהו היום,' היא אמרה והניחה חבטה ביד חשופה על לחי התחת שלו.

'הו, כן, גברתי,' הוא התנשף, 'לקח שלעולם לא אשכח'.

'טוֹב. אתה יכול לגמור. אני בטוח שאשתך רעבה אחרי האורגזמה המדהימה שנתתי לה זה עתה.'

הוא גמר מיד. זרע מילא את גרונה של אשתו, כשהיא מקבלת את זה בהכרת תודה.

כתבות נוספות