שלישייה מרגשת עם לואיז נערת ליווי ג'ינג'ית

הנוף של נערת הליווי הג'ינג'ית מאחור היה נהדר בדיוק כמו הנוף מלפנים. לואיז התברכה בסוג הקימורים האלה שפשוט לא יכולת להפסיק לבהות בהם. הוא רייר ונאלץ להזכיר לעצמו כל הזמן לבלוע כדי שלא יזיל ריר על עצמו.

הוא אהב הכל בה, החל מהשפל העמוק של מותניה וההתלקחות הנשית של ירכיה ועד לנפיחות המוצקה של ישבנה ולצורת הרגליים שלה. מוחו חזר לעלייה הרכה של המחשוף שלה מעל התחרה השחורה העדינה שלבשה. כן, ללא ספק, לואיז הייתה מדהימה. אשתו כמובן הסכימה.

הגניחות וההתנשפויות שבקעו מפיה של נערת הליווי הג'ינג'ית הלוהטת היו עדות למידת מיומנות נערת הליווי מסוכנות נערות ליווי בכפר סבא באכילת כוס. הוא ראה את עלייתו ונפילתו של ראשה של לואיז בין ירכיה של אשתו המתפתלת, אצבעותיו עוברות בחוסר מעש על בשרה החלק של ישבנה של נערת הליווי הצעירה הסקסית. הוא לחץ על כל לחי וחייך כאשר לואיז פתחה את רגליה וחשפה בפניו את הכוס הרטוב שלה.

עם קול עונג של אשתו באוזניו, הוא החליק אצבע לאורך החריץ הלח של נערת הליווי הג'ינג'ית, ומצא בקלות את הדגדגן. גניחה עמוקה עלתה מבין ירכיה של אשתו כאשר לואיז הקיפה את ירכיה הסקסיות, טוחנת באצבעה. בזהירות, הוא סידר את איברו הקשה עם הפתח ההדוק של הכוס של נערת הליווי הג'ינג'ית והחליק אותו לאט פנימה. מיד הוא נבלע בלחיצה חמה ורטובה ששלחה זעזועים של עונג לליבה.

'אוי, אהובתי,' הוא התנשף, 'בחרנו טוב'.

"בוודאי שכן," נאנקה אשתו, ידיה אוחזות בסדינים, גופה מתפתל בתגובה לגירוי האינטנסיבי שמספק פיה של נערת הליווי.

הלב שלו החסיר פעימה. הוא אהב לראות את אהובתו נהנית כל כך. הניף את מפשעתו קדימה ואחורה, הוא נכנס לקצב יציב. הוא דחף את פניה של לואיז עמוק לתוך הכוס של אשתו, וגרם לציצי של אשתו לקפוץ ולהתנדנד. החזון שלפניו היה כנראה החזון הכי אירוטי שראה אי פעם. אהבת חייו ונערת הליווי הג'ינג'ית הסקסית ביותר; אושר.

הוא הרגיש את הביצים שלו מתהדקות והגביר את הקצב. הכוס של נערת הליווי התהדק סביב הזין הדוחף שלו ואשתו התחילה לזעוק, רגליה בועטות וירכיה מתנפצות.

'זהו,' הוא קרא, 'לכי על זה, ילדה'

'כן, הו, כן!' קראה אשתו.

לואיז הרימה את ראשה, מתנשפת באוויר. הפעימה הקצבית של הכוס שלה התריעה בפניה על האורגזמה שלה וגררה אותו קדימה בפרץ של אופוריה עוצמתית. ידיה אחזו בטבילה העמוקה של מותניה המעוקלים והוא נאנק עם כל פרץ של זרע שנורה לתוך גופה של נערת הליווי הג'ינג'ית היפה. כשהתרוקן לגמרי, הוא משך החוצה. הוא הושיט את ידו אל אשתו ונישק אותה בלהט.

״יום הולדת שמח, אהובתי,״ הוא אמר.

״המתנה הכי טובה אי פעם,״ אמרה, הסתובבה ונישקה את לואיז בפה.

כתבות נוספות