שתי לקוחות ביום הראשון שלי

כן הייתי עצבנית, אבל זה לא היה ממש מביך. היו לי שני לקוחות באותו יום.

אני אפילו לא יכולה להסביר את תחושת הלב שלי בגרון בדרך לפגישה הראשונה שלי. חשבתי שהלב שלי עומד לפרוץ מהחזה שלי. אבל זה נגמר טוב מאוד.

הבחור הראשון היה ממש נחמד. אמצע שנות ה-30, מראה ממוצע במיוחד. זה היה קצת… משעמם. התחלנו בשיחת חולין, הוא הציע לי אוכל, שסירבתי. הוא עישן קצת ואז בסופו של דבר נישק אותי. היה לו קצת פטיש של תחת, נתתי לו לאכול את התחת שלי ולהרביץ לי קלות, ואז נתתי לו להכניס את הזין לתחת שלי – הבנתי שזה הלקוח הראשון שלי, אני צרירה לעשות עבודה טובה. אני עדיין רואה אותו מדי פעם, והוא תמיד נותן עצות טובות מאוד. יחד עם מתנה מדי פעם של אמנות או ספרים.

הבחור השני אפילו לא ניסה לקיים איתי יחסי מין, הוא רצה שאעשן סיגריה בזמן שאני צופה בו מאונן. זה בערך הכל. הוא שילם לי על שעה בלי שאלות ולא ראיתי אותו שוב.

אני עדיין עובדת בתור נערת ליווי מדי פעם. זה כסף נהדר ורוב הפעמים, זה רק גברים מבוגרים בודדים. הסוכנות שלי בטוחה מאוד, ללקוחות שלי אין את המספר האישי שלי (אלא אם כן אני נותנת להם אותו). אל תבינו אותי לא נכון – אני מקבלת כמה בקשות מוזרות, אבל לרוב זה רק סקס. אני אוהבת סקס, זה לא מייאש אותי בשום צורה או צורה ואני אוהבת את העבודה שלי בתור נערת ליווי.

כתבות נוספות