תפיסות שגויות לגבי נערות ליווי

יש כל כך הרבה תפיסות שגויות לגבי עובדי מין באופן כללי, כמו גם לגבי נערות ליווי. נערות ליווי צריכות להיות בטוחות ובעלי הערכה עצמית גבוהה. הן צריכות גם לגשת לעבודה זו ברמת מקצועיות גבוהה. עבודה זו אינה שונה בהרבה מכל מקצוע קיים אחר. אם מפסיקים להתאמץ, אם לא קמים בבוקר, אם לא דואגים לנכסים (גם הפיזיים וגם האינטלקטואליים), אז הפיצוי הרצוי לא יופיע (במילים אחרות: לא נרוויח כסף בשטח הזה).

בנוסף, ישנם אנשים רבים, בעיקר נשים, שמקנאים בנערות ליווי ורוצים להפיל אותן על ידי הצהרה כוזבת ולאחוז בהם בחוזקה. הם גם רוצים להכפיש את העבודה שאנחנו עושים. אפילו הייתה לי מישהי במעגל הקרוב שלי, שלא ידעה מה אני עושה למחייתי, אמרה כל הזמן, שנערות ליווי כולן מטומטמות, ואין להן שום תפיסה בחיים. לדבריה, נערות ליווי חסרות השכלה, חולות ומיואשות. היא אולי חשדה במה שעשיתי, וזה היה הודעה אישית אליי, אני לא בטוחה. 🙂 עם זאת, הלוואי שהאדם הזה היה משכילה את עצמה קצת יותר על העסק. הקריאה הקצרה הזו תהיה מושלמת בדיוק עבור אנשים כמוה בתור "מבוא לליווי 101".

"ליווי" היא עבודה שיש לגביה תפיסות שגויות רבות. אנסה לתקן כמה תפיסות שגויות נפוצות ולתת לך מושג איך זה באמת להיות מלווה.

תפיסה שגויה מס' 1: "ליווי" היא רק עוד מילה ל"זונה".

בכנות: לא. אם אתה מוכר את הזמן שלך, את תשומת הלב הבלתי מחולקת ואת ההצעה (שלא מדוברת) של בידור מיני, אתה בן לוויה (נערת ליווי). אם אתה מוכר פעילות מינית ספציפית תמורת סכום כסף מסוים, את זונה. אם לא תקיים יחסי מין עם הגבר שאתה יוצא איתו אלא אם כן הוא יקנה לך ארוחת ערב יקרה, את זונה (זול יחסית).

יש הרבה גברים שרואים נערות ליווי רק למין המעורב והרבה נערות ליווי שמציעות בגלוי תפריט של פעילויות מיניות, שגובל בזנות ישנה רגילה. ויש הרבה גברים שמעריכים את הפעילויות הלא מיניות שמציע ליווי והרבה נערות ליווי שיכולות להציע בילוי נהדר בלבוש מלא, וזה מה שהוא ליווי. אתה מחליט מה מקומך בספקטרום החוויות האפשריות.

תפיסה שגויה מס' 2: עבודת ליווי עוסקת בסקס.

בכנות: לא. אם אתה מנהל את העסק שלך כעסק, רוב זמנך יוקדש למשימות אדמיניסטרטיביות; מענה לדואר אלקטרוני, מענה/החזרה לשיחות טלפון, ותחזוקת פרסום/אתר. לרוב נערות הליווי אין גברים בתור מסביב לשעון. לליווי לפי שעה יכול להיות כמה פגישות שהיא יכולה להתאים ליומה. נערת ליווי שיש לה מינימום של מספר שעות עשויה להיות בפגישה אחת ליום, או פגישה אחת בשבוע. (ליווי יוקרתי במיוחד עם מינימום של מספר ימים עשויה לרצות רק פגישה אחת בחודש.)

מניסיוני, רוב המין בפועל במהלך הפגישות שלי נמשך לכל היותר חמש עשרה דקות. ברור שחלק מהגברים החזיקו מעמד הרבה יותר זמן, או שהיה משחק מקדים ממושך; כמה גברים החזיקו מעמד רק דקות עם הרבה זמן חיבוק. היו גם גברים רבים שרצו בתשומת לב במקום סקס. כן, סביר להניח שתקיים יותר סקס ממה שהיית עושה בדרך כלל, במיוחד אם תלך במסלול השעתי. אבל קיום יחסי מין תהיה הפעילות שגוזלת הכי פחות זמן בעסק שלך.

תפיסה שגויה מס' 3: אני אצטרך לעשות כל מה שהבחור ישלם לי לעשות.

בכנות: לא. אם אתה מציג את עצמך היטב ויש לך גבולות תקיפים, הלקוחות שלך יכירו שאתה בן אדם וזכותך לסרב לכל דבר שגורם לך לאי נוחות. כן, יש להם זכות לקחת את העסק שלהם למקום אחר וזה בסדר. יהיו לך הרבה לקוחות שאין להם בעיה להבין שהם משלמים על הזמן שלך, לא על הזכות לדרוש ממך לעשות X, Y ו-Z.

תפיסה שגויה מס' 4: אני אצטרך להסתבך עם סמים.

בכנות: לא. אם אתה עובדת כעצמאית, האנשים היחידים שאתה צריך לראות הם הלקוחות שלך. אני מקווה שתסנן מספיק טוב כדי שלא תצטרך להתמודד עם לקוח שמשתמש בסמים. להיות בן לוויה, לא אומר אוטומטית שאתה צריך להתחיל להשתמש בסמים, לעשן, לשתות יתר על המידה, לשנות את הגוף שלך, או כל דבר אחר שלא היית עושה בדרך כלל. זה גם לא אומר שאתה חייב לחפש חברים חדשים שעושים את הדברים האלה.

כן, יוצע לך כל האמור לעיל, ועוד המון "הזדמנויות", כמו הופעה בסרטי פורנו. אם אתה לא מעוניין, פשוט תגיד לא. זה באמת כל כך פשוט. אם אתה מרגיש שאתה לא יכול להתמודד עם העבודה וחייב לשנות את דעתך כדי לעבוד, אז אתה צריך לעזוב את העסק מיד וללכת לעשות משהו אחר, גם אם זה כרוך בעבודה בשכר מינימום. אין סיבה שתישאר בעסק הזה אם זה פוגע בך בצורה כלשהי. הכסף ממש לא שווה את זה, לא משנה מה תחשוב.

שירותי ליווי

כל אחד יכול להזמין שירותי ליווי

מה שכיף בשירותי ליווי הוא שכיום הם מאוד נגישים בזכות האינטרנט. לפני כדי ליהנות משירותים כאלה גברים היו צריכים לצאת מהבתים שלהם ולחפש נערת ליווי איפשהו בחוץ ולפעמים הם היו חוזרים הביתה לבד, כיום אתה אפילו לא צריך לצאת מהסלון כדי להזמין ילדה יפה וחמה ל הבית שלך. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לאתר אחר שירותי הליווי בעיר שלך ותראה מיד מבחר גדול של בנות ליווי סקסיות ואיכותיות שישמחו לבקר אותך. אפס מאמץ והמון יתרונות להשקעה – זו החוויה של שירותי הליווי במאה ה -21 וזו גם הסיבה שהם הופכים יותר ויותר פופולריים. אז אם לרגע התביישת כי חשבת שאתה היחיד שמשתמש בשירותים האלה, חשוב שתדע שגברים בכל הגילאים ובכל מעמד חברתי מתפנקים מדי פעם בחברת נערת ליווי מנוסה ומתוחכמת.

שירותי ליווי אינם יקרים

יתרון משמעותי נוסף של שירותי הליווי הוא המחיר שבדרך כלל משתלם לכולם. למעשה, גם אם תזמין נערת ליווי יוקרתית מאוד, בעלת מראה דוגמני וגם משמשת כחברה נהדרת וכיפית ושלא רק נותנת שירות אינטימי, סביר להניח שתוכל להרשות לעצמך את ההנאה מבלי לסבול קשיים כלכליים. עלות שירותי הליווי נמוכה עוד יותר אם היא משותפת, לכן חלק מהחבר'ה שעורכים מסיבות רווקים ישמחו להזמין נערות ליווי ליהנות מהמסיבה באווירה נינוחה וכיפית והן יכולות לפצל את התשלום בין כולם מבלי לספוג גבוה עלויות.

היכן נמצאים שירותי ליווי?

ניתן למצוא שירותי ליווי בכל מקום בארץ – בצפון, בדרום ובמרכז. אין עיר או עיירה שבה לא ניתן למצוא שירותים כאלה ולכן. יתר על כן, אם במקרה אתה פנוי לכמה שעות ואתה נמצא באזור שאתה בדרך כלל לא נמצא בו, תוכל להזמין נערת ליווי מרעננת ומפנקת שתעזור לך להעביר את הזמן בנעימות בריגוש מתוק.

כתבות נוספות