תשוקת GFE עם נערת ליווי אירופאית

נערת הליווי האירופאית הבלונדינית משכה אותו אל דירתה. שניהם צחקו. הוא בעט וסגר מאחוריהם את הדלת והם התנשקו בלהט, ידיהם משוטטים זה על גופו של זו. אוחז בשתי ידיה, הוא דחף אותה למרחק קצר כדי שיוכל להביט בה שוב. פולה הרגישה את עצמה מסמיקה תחת מבטו הנלהב. היא הייתה ממש חרמנית עכשיו ועיניו הרעבות רק הגבירו את הלהט שלה.

'את האישה הכי יפה שראיתי אי פעם', הכריז.

נערת הליווי האירופאית הרימה אליו את מבטה מבעד לריסיה העבים. שערה הבלונדיני הארוך צחצח את כתפיה החשופות והזכיר לה כמה היא רוצה שהוא יגע בגופה. לא הצליחה להכיל יותר את הצורך שלה בו, היא גררה אותו לכיוון חדר השינה. היא יכלה להרגיש את עיניו על רגליה החטובות ועל ישבנה המושלם.

כשהגיעה למיטה, הסתובבה פולה ושחררה את מכנסיו. ידה נלחצה על זקפתו המוצקה בזמן שהם מתנשקים זה עם זה. התנשפויות וגניחות מילאו את החדר כשפיותיהם מצאו זה את הצוואר, הלחיים והשפתיים של זה. ידו מצאה את הרוכסן בגב שמלתה ושחררה אותו. שמלת הקיץ שלה החליקה לרצפה והותירה אותה עירומה מלבד הנעליים שלה.

שוב הוא לקח רגע להביט בה למעלה ולמטה, עיניו הרעבות קולטות כל תכונה של דמותה הדקה והאתלטית. היא הרגישה את פטמותיה מתקשות וצמרמורת עברה בגופה הסקסי.

'פאק. אני כל כך רוצה אותך,' אמר.

נערת הליווי האירופאית היפהפיה הגיעה אליו ועזר לו להסיר את בגדיו. שני האוהבים החרמנים התמוטטו על המיטה, בסבך של איברים. ידיהם שוטטו בכל מקום בזמן שאנחות וגניחות נמלטו מפיהם העסוק. הוא הניח את ידו בין ירכיה הגמישות והצמיד אצבע לתוך הכוס שלה.

״את כל כך רטובה,״ הוא מלמל.

'אני רוצה זין', היא התנשפה, 'אני צריכה שתזיין אותי'.

הפה שלו מצא את הפטמות שלה ומצץ את האצבעות הרגישות בזמן שהזין הקשה שלו מצא את הפתח ההדוק אל הכוס שלה.

'כן,' היא נאנחה, 'כן. תעשה את זה.'

הוא דחף, קובר את איברו בגופה המתפתל של נערת הליווי האירופאית הסקסית. לרגע הוא עצר ופשוט התענג על תחושת הכוס שלה חזק סביבו. נשימתה של פולה הייתה רועשת, שדיה עולים מעלה ומטה. הוא דחף שוב והיא צעקה בהקלה. התגובה שלה הייתה נלהבת. הגוף המדהים הזה נע לקצב שלו, התהפך לזוויות שסיפקו לשניהם את ההנאה העזה ביותר. ירכיה הדקות נדחפו בעוצמה רבה כמו שלו.

ראש המיטה התרסק על הקיר בכל זריקת תאווה. ראשו נקבר בצווארה, יד אחת על חזה מלא ומוצק והשנייה על ישבן מעוגל. גופה של נערת הליווי הצעירה רעד כשהאורגזמה הראשונה שלה תבעה אותה. הוא הרים את ראשו והתבונן בפניה היפות, פרועות מאופוריה.

'האישה הכי יפה שראיתי אי פעם,' הוא מלמל לפני שנכנע לשיא המרגש שלו.

כנסו אל XVibes – סוכנות נערות ליווי, הגדולה בישראל.

כתבות נוספות