10 צעצועי המין המושלמים עבורכם

בתור נערת ליווי, היה לי העונג להשתמש במגוון רחב של צעצועי מין עם הלקוחות שלי. בעוד שמשחק סולו של צעצועי מין הוא נהדר, הוספת צעצועי מין לרגעים האינטימיים שלך עם בן הזוג שלך יכולה להיות מחליף משחק. ישנם אינספור צעצועי מין בשוק, אבל הנה 10 צעצועי המין המובילים לזוגות מנקודת מבט של ליווי.

  1. טבעת זין רוטטת

טבעת זין רוטטת היא צעצוע מין נהדר לזוגות. זה משפר את התחושה עבור שני בני הזוג ויכול לעזור לשמור על זקפה לאורך זמן. הרטט יכול גם לספק גירוי דגדגן לבן הזוג במהלך יחסי מין חודרניים.

  1. ויברטור בשלט רחוק

ויברטור בשלט רחוק מאפשר לאחד מבני הזוג לשלוט בהגדרות הרטט של הצעצוע מרחוק. זה יכול להוסיף אלמנט של הפתעה והתרגשות במהלך משחק מקדים או מין.

  1. וויברטור לזוגות We-Vibe

ה-We-Vibe Couples Vibrator מיועד ללבישה במהלך סקס חודרני. הוא מספק גירוי פנימי ודגדגן בו זמנית לבן הזוג, וניתן לשלוט ברטט באמצעות אפליקציה מרחוק או סמארטפון.

  1. Satisfyer Pro 2

Satisfyer Pro 2 הוא ממריץ דגדגן המשתמש בטכנולוגיית יניקה. זה מספק גירוי אינטנסיבי וישיר לדגדגן ויכול להוביל לאורגזמות אינטנסיביות.

  1. Strap-On

רצועה היא צעצוע מין רב תכליתי לזוגות. זה מאפשר קיום יחסי מין חודרניים בין בני זוג מכל מין, וניתן להשתמש בו גם להצמדה או סוגים אחרים של משחק.

  1. ביצת טנגה

ביצת Tenga היא מאונן זכרי דיסקרטי שניתן להשתמש בו למשחק סולו או עם בן/בת זוג. זה נועד להתאים על הפין ומספק תחושה ייחודית, בעלת מרקם.

  1. ערכת שעבוד למתחילים של Lovehoney

ערכת שעבוד למתחילים יכולה להיות דרך מצוינת עבור זוגות לחקור משחקי BDSM. ערכת השעבוד למתחילים של Lovehoney כוללת אזיקים, כיסוי עיניים ודגדוג, בין השאר.

  1. ללו לונה בידס

Lelo Luna Beads נועדו לחזק את שרירי רצפת האגן. ניתן ללבוש אותם במהלך יחסי מין או לאורך היום, ויכולים להוביל לאורגזמות אינטנסיביות יותר עבור בן הזוג.

  1. פלשלייט

הפלשלייט הוא מאונן זכרי פופולרי המדמה את התחושה של מין נרתיקי או אנאלי. זה יכול לשמש למשחק סולו או עם בן זוג.

  1. חרוזים אנאליים

חרוזים אנאליים יכולים להיות תוספת נהדרת למשחק של כל זוג. ניתן להשתמש בהם במהלך משחק מקדים או מין כדי לספק תחושה ייחודית ולעזור להכין את הגוף לחדירה אנאלית.

לסיכום, צעצועי מין יכולים להיות דרך מצוינת להגביר את ההנאה ולהוסיף ריגוש לחיי המין הזוגיים. 10 צעצועי המין המובילים לזוגות כוללים מגוון רחב של אפשרויות, מרטט ועד ציוד שעבוד. בין אם אתם מחפשים לחקור תחושות חדשות או להוסיף קצת תבלין לשגרה הקיימת שלכם, יש צעצוע מין מושלם עבורכם.

כתבות נוספות