11 שאלות לשיפור חיי המין שלך 

סקס, שהוא הדבק היפה לנישואים, הוראת אלוהים המבורכת לאנושות, והשער לאינטימיות עמוקה! סקס הוא דבר יפה, אבל זה יכול להיות גם משהו שמתעלמים ממנו והשאירו אותו "רק לקרות". לעתים קרובות אני תוהה מה נדרש כדי באמת לשלוט בקשר הנפלא הזה בין שני אנשים, לפיכך, כיצד ניתן לעשות זאת על מנת להביא את רמת הסיפוק הגבוהה ביותר לשני הצדדים.

בתחילת מערכת יחסים סקס הוא פשוט נהדר. זה נלהב, לוהט וזה קורה לעתים קרובות למדי. בירח דבש בדרך כלל מוצאים את עצמם מרגישים מגוון שלם של רגשות הנוגעים למין. הם מרגישים נלהבים, אינטימיים, מופעלים… או אפילו מביכים, מתוסכלים, סקרנים, חסרי ביטחון, חסרי בושה, פגיעים; והכי חשוב: הם מאוהבים בטירוף. זה אכן יפה. יש זוגות שמבינים די מהר שזה לא משהו שהם הולכים לשלוט בו מיד. עם זאת, כדי להשתפר, הם יצטרכו לשאול כמה שאלות פשוטות וקשות, לתת תשובות כנות ולהיות סבלניים.

למין, כמו לרוב הדברים, יש את העונות שלו. עונות טובות, גם לא כל כך טובות. כשאנו מדברים עם זוגות אחרים על חיי המין שלהם, אחת המלכודות הפוטנציאליות שאנו עשויים להיות מודעים אליה היא שאננות. אולי זה בגלל שסקס הוא נושא שקשה לדבר עליו, ולכן אנחנו פשוט "נותנים לזה להיות". למעשה, מעשה המין עצמו הוא מקום של פגיעות. אפילו לדבר על זה יכול לגרום לנו להרגיש לא בנוח. ובכל זאת, זה מה שהופך אותו לדבר כל כך חזק להפליא! באותם רגעים פגיעים, אנו הופכים ידועים יותר, והאינטימיות שלנו מעמיקה. פגיעות היא מקום של אינטימיות, ואינטימיות מגדילה קרבה.

אנחנו חייבים להיות מוכנים "ללכת לשם". להיות פתוחים וכנים עם בן או בת הזוג שלנו לגבי חיי המין שלנו. במאמץ לעזור לאלה שחוו רגשות דומים בכל הקשור לחיי מין נשואים טריים, ריכזנו 11 שאלות כדי לעזור לבטל עמדה של שאננות מינית, כדי שתוכלו להתחיל לחוות אינטימיות במלואה. אנו ממליצים לכם להקדיש 30 דקות כדי לעבור על השאלות הללו עם בן / בת הזוג שלך!

שאלות אלו נועדו לעזור לך להבין את הרצונות של בן הזוג שלך, להיפתח לגבי הרצונות שלך, לדון בחיי המין הנוכחיים שלך, ובסופו של דבר, להעמיק את האינטימיות המינית שלך. כולנו רוצים חיי מין נהדרים, נכון?! אבל כדי לאהוב מישהו טוב יותר, עליך לשאוף להכיר אותו טוב יותר. אותו דבר לגבי סקס. כדי להביא הנאה רבה יותר לבן הזוג שלך, עליך להכיר אותם טוב יותר! תקשורת פתוחה היא לעתים קרובות המפתח לחוסר עצמאות מתמשך, ולהכרה מלאה יותר של בן הזוג שלנו. אנחנו צריכים לתקשר על חיי המין שלנו. כשאתם מוכנים לשאול/לענות על שאלות אלו עם בן/בת הזוג, היו פתוחים, כנים, מכבדים ומבינים. וכן, זה עלול להיות קשה לעשות.

לבסוף, אם אתה מוכן לשאול, תהיה מוכן להקשיב. שאל את בן/בת הזוג את השאלות האינטימיות הללו, היה מוכן להקשיב ברצינות ולשתף בכנות. יכול מאוד להיות שתקבל תשובה לא צפויה. אולי תקבל תשובה שמפתיעה אותך, או שקשה לבלוע אותה. למרות זאת, חשוב לא לשפוט את בן/בת הזוג או להראות סימני אי הסכמה. תן לזה להיות זמן לשתף בחופשיות וללמוד! אם אתה חזק מספיק כדי לשאול שאלות קשות, היה חזק מספיק כדי לענות, במקום להגיב. קח את השיחה הזו בלב שלם, ללא שיפוט, עם רצון לתקשר ותקווה להשתפר! אין שאלה מטומטמת! אז אל תתביישו לשאול, ותענו בכנות! כמו כן, היו ספציפיים.

11 שאלות לשיפור חיי המין שלך (נכון ל-2 המינים) מנסיוננן של נערות ליווי באשדוד

מהן האמונות שלך לגבי סקס? באיזו תדירות אתה רוצה לקיים יחסי מין? האם אתה מרוצה מחיי המין שלנו עכשיו? מה מדליק אותך? מה אני יכול לעשות פיזית כדי להראות לך כמה אני אוהב אותך? האם מערכת היחסים שלנו פיזית מספיק בשבילך? מה ישפר בעיניך?

איך ואיפה אתה אוהב שנוגעים בו? איך נוכל לחרמן אחד את השני במהלך היום בציפייה למין? באילו דרכים אתה מראה לי שאתה יוזם סקס? תן לי פרטים. האם חשוב לך להתחבר רגשית לפני שאנו מקיימים יחסי מין? אם כן, איך תרצה להתחבר? (משחק מקדים?) איך היית רוצה שיחזיקו אותך לפני, במהלך ואחרי סקס?

כתבות נוספות