4 דרכים להתגבר על שעמום מיני

האם לא יהיה נחמד אם סקס יימשך מרגש ורוחש לאורך זמן? למרבה הצער, פעמים רבות סקס הופך למשעמם ו/או לא קיים במערכות יחסים ארוכות טווח.

הנושא כאן עשוי לעזור לאלו מכם שמרגישים שסקס לא רוחש בכלל. וזה עצוב – כי סקס אמור להיות מדהים! זה חומר נפץ. זה צריך להיות סופר מהנה. זה עוזר לך להירגע ולישון טוב יותר ולהרגיש קרוב יותר לבן הזוג שלך, בטח. אבל זה גם פשוט מרגש! אלא כשזה לא.

היום אנו רוצים לתת לך כמה סיבות שעשויות להסביר מדוע סקס יכול להיות משעמם, ואז להפנות לעזרה נוספת עבור כל אחת מהסיבות הללו! וטיפ אחד: בזמן שאתם קוראים את הרשימה הזו, חפשו את זה שהכי מהדהד אתכם (גם אם כולם נכונים, חפשו את זה שאומר, BINGO! הכי חזק).

  1. אנחנו לא לומדים טכניקות חדשות או מנסים דברים חדשים.

בוא נראה דוגמה קלה להדגמה את הנושא הזה: כשאדם יצא לספארי קניה, הוא היה מסוחררת מהתרגשות כשראה את הג'ירפה הראשונה בטבע. זה היה הדבר הכי מגניב! הרגליים עלו מעבר לגג הג'יפ שלה. אחר הצהריים הוא השתעמם מג'ירפות. הם היו ממש בכל מקום. מה שהוא באמת רצה זה כמה אריות!

אפילו דברים מדהימים יכולים להיות משעממים אם אף פעם אין מגוון. אם אתה תמיד מקיים יחסי מין באותה צורה, ועושה את אותם דברים, זה יהיה משעמם, גם אם זה עדיין מרגיש מהנה. כאן תוכל לקבל יש קצת עזרה כדי להפוך דברים למהנים יותר!

כשאנחנו מדברים על סקס שמשעמם, זה בדרך כלל מה שאנחנו מתמקדים בו – אנחנו עושים את אותו הדבר כל הזמן. וזו בעיה גדולה. אבל זו לא הסיבה היחידה שהסקס מאבד את מזוהרו. הנה עוד כמה!

  1. אנחנו מתמקדים רק בקיום יחסי מין, ולא בשום דבר אחר

מה שהופך את הסקס להדהים הוא התשוקה הניזונה מתחושת אינטימיות. אבל דברים אחרים הם למעשה יותר פגיעים ואינטימיים מבחינה רגשית מאשר יחסי מין – כמו פשוט לגעת אחד בשניה או לחקור אחד את השניה. כשאחד מבני הזוג מתרכז בריצוי השני, כדי ששניהם יוכלו ליהנות יחד, יש דינמיקה שונה. זה הרבה פחות "וואם, באם, תודה רבה גברתי", והרבה יותר אישי. ואישי הוא לעתים רחוקות משעמם!

הטיפ שלנו הוא להתמקד במשחק מקדים הרבה יותר ממה שהיית עושה בדרך כלל. אתה יכול לשקול להשתמש בטיפים שלנו , וכדי לברר כאן על אזורים ארוגניים נשיים. בצע עיסוי אירוטי באמצעות שמני עיסוי מיוחדים ואולי תציג כמה צעצועים מרגשים – ועוד דבר חשוב: דברו בפתיחות על הרצונות שלכם ועל דברים שבאמת משמחים אתכם בחדר השינה, אין ממה לפחד או להתבייש. בן הזוג שלך מכיר אותך הרבה זמן, אז בטוח שהוא/היא ירצו את הטוב ביותר עבורך. אז זה מוביל ישירות לנקודה הבאה:

  1. אנחנו מפסיקים לדבר.

סקס הוא אינטימי פיזית, כן. אבל זה גם אינטימי מבחינה רגשית ורוחנית. למעשה, כאשר אנו מרגישים יותר פגיעים רגשית וקרובים רגשית, החשק המיני גדל והתשוקה גוברת. כשאתה מרגיש שמישהו מכיר את הלב שלך, אז תרצה לחלוק איתו גם את השאר. אבל אם אתה שומר על הלב שלך, אז יש חלק בך שהם לא יכולים לגעת בו. וזה אומר שאתה מתאפק גם מבחינה מינית. אז אם אתה רוצה שהסקס יהיה נלהב יותר, וודאו שאתם באמת מכירים אחד את השניה ברמה של לב אל לב!

  1. זה לא היה כל כך מרגש מלכתחילה.

אולי הסיבה שזה משעמם עכשיו היא כי זה אף פעם לא היה כיף מלכתחילה! אף פעם לא הבנת איך לגרום לזה להרגיש טוב, או שהרגשת שצריך לעשות את זה בדרך מסוימת. וזה יכול להיות מביך לנסות לאזור אומץ ולבקש משהו אחר. כאן נכנס לתמונה 31 ימים לסקס נהדר. מכיוון שזה אתגר יומיומי, זה לא אותו דבר כמו לומר, "מה היית חושב אם ננסה את זה?" אתה לא צריך לעשות כלום – כל יום תנסה משהו אחר!

כתבות נוספות