5 דרכים להתגבר על שעמום מיני

  1. אנחנו אף פעם לא ספונטניים.

כל כמה זמן, התשוקה צריכה להשתלט עליך! עם זאת, לעתים קרובות אנו עשויים להתחיל להתנשק, ואולי נתחיל להתרגש, אבל אז אנו זוכרים שצריך להכין ארוחת ערב או שאנחנו צריכים להתכונן ליציאה בעוד חצי שעה. מה יקרה אם, במקום זאת, רק ניתן לרגשות לסחוב אותנו? ניצור זיכרונות נהדרים, זה מה. אז נרגיש קצת חסרי שליטה, אז מה? סקס לא צריך להיות תמיד באותו זמן כי זה חלק מלוח זמנים. זה יכול להיות משהו שסוחף אותך. אז בפעם הבאה, תן לזה לקרות "מהר" או עשה סקס בבוקר לפני צחצוח שיניים.

  1. רק אדם אחד יוזם כל הזמן

גם אם סקס זה נהדר, אם אותו אדם תמיד מתחיל, זה ירגיש, ובכן, מושחת. למה? כי זה תמיד ייראה כאילו אדם אחד עושה טובה לשני. ו"סקס רחמים" גורם לך להרגיש משפיל. גם אם אתה יותר מתלהב ברגע שזה מתחיל, אם אתה אף פעם לא יוזם, בן הזוג שלך עשוי להרגיש שאתה לא ממש בעניין. וזה יתחיל לכבות אותם, כך שגם הם יפסיקו לנסות.

הנה כמה דרכים קלות ליזום סקס: השתמש בשפת הגוף הנכונה כדי להראות לבן הזוג את נכונותך להשתטות. הגדר נרות וצור אווירה רומנטית בחדר השינה עבור האחר. נגנו מוזיקה סקסית ותעשו ריקוד לאפ דאנס מאולתר, או מלאו את האמבטיה והצעו לבן הזוג שלכם להתרחץ יחד. זה בהחלט מגביר את החשק המיני אחד של השני! לבשו תחתונים מפתים שאומרים בבירור: "היי מותק, אני ממש מוכן בשבילך הלילה!"

  1. אנחנו אף פעם לא חולקים את מה שאנחנו בעצם רוצים

אולי יש משהו שתמיד רצית לנסות – אבל מעולם לא אזרת את האומץ לספר לבן הזוג שלך. אולי באמת תעדיף שיגעו בך ככה ולא ככה, אבל בן הזוג שלך לא יודע את זה. ועברו חמש שנים עכשיו. ואתה מרגיש שאם תגיד משהו, זה יהיה כאילו אתה מבקר את חמש השנים האחרונות! אז אתה חושב שאתה תקוע עם זה. לא פלא שזה משעמם!

  1. אנחנו מפסיקים לעשות משהו חדש מחוץ לחדר השינה.

סקס הוא לא רק פיזי. זה משקף את כל מערכת היחסים. ואם מערכת היחסים שלכם משעממת, ואתם תמיד עושים את אותם הדברים שתמיד עשיתם, סביר להניח שגם סקס יהיה משעמם. רוצה להתרגש יותר מסקס? תיהנו יותר ביחד מחוץ לחדר השינה! חקור פעילויות חדשות יחד ועסוק בתחביבים שונים. גלה דרכים חדשות לבלות את החופשה שלך ביחד: אולי צא לטיול קמפינג במקום לבקר שוב באותו מלון ישן ומשעמם. נסו לאפות עוגה או להירשם לשיעור צילום. שינויים קטנים עשויים להגיע רחוק, אם תנסו! וזכור דבר אחד: ככל שתצחקו יחד ותיצרו זיכרונות, כך זה ירגיש קרוב יותר – וזה יצית תשוקה מחדש.

  1. אנחנו לא שמים את הסקס בראש סדר העדיפויות

לנשים במיוחד, סקס דורש שני דברים: אנרגיה וראש צלול. אם יש לנו רשימות קניות של מצרכים ודאגות לגבי המחר עוברות במוחנו, אז לא נוכל להתגרות. ואם אנחנו עייפים, אנחנו בהחלט לא נרצה סקס! אז אם סקס הולך להיות נהדר, הוא לא יכול להגיע למקום האחרון ברשימת העדיפויות שלנו. אז חשוב לתעדף.

בסך הכל, אני רוצה לציין שאין שום דבר רע במין עצמו. הבעיה היא איך אנחנו ניגשים לזה! וזה טוב, כי זה אומר שיש לנו את הכוח לשנות גם דברים. עכשיו, השאלה היא: מה אתה הולך לעשות עם זה?

רוצה לנסות דברים חדשים? הזמן נערות ליווי בהוד השרון עכשיו להתנסויות חדשות.

כתבות נוספות